Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
42-360 Poraj
31.03.2017Spotkanie z Olgą Rudnicką
Poraj GBP

W piątkowe popołudnie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Poraju miłośnicy dobrego kryminału z elementami czarnego humoru, spędzili miło czas w towarzystwie Olgi Rudnickiej autorki powieści kryminalnych, która ma na swoim koncie 13 książek m. in. Natalii 5, Martwe Jezioro, Zacisze 13, Cichy wielbiciel, Diabli nadali , Granat poproszę. Pani Olga opowiadała o swoim warsztacie pisarskim, zwróciła uwagę uczestników spotkania na pojęcie stalkingu, któremu poświęciła intrygę w „Cichym wielbicielu”. Autorka zdradziła swoim czytelnikom w jaki sposób zaczęła się jej przygoda pisarska z Wydawnictwem Prószyński i S-ka. Zapowiedziała premierę kolejnej książki na maj tego roku :)😊 zdradziła też, iż obecnie prowadzone są rozmowy nad ekranizacją jednego z kryminałów. Dziękujemy Pani Oldze Rudnickiej za przesympatyczne pełne szczerości i humoru spotkanie z naszymi czytelnikami.