31.03.2017Zdalny zapis do biblioteki

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które nie są jeszcze czytelnikami naszej biblioteki, do korzystania z nowej usługi związanej z możliwością samodzielnego, samoobsługowego zapisania się do biblioteki przy wykorzystaniu Internetu.

Zdalna rejestracja w bazie czytelników Miejskiej Biblioteki im. A. K. Cebrowskiego w Łowiczu daje możliwość rezerwowania i zamawiania poszukiwanych tytułów jeszcze przed formalnym zapisem w bibliotece.
Formularz rejestracyjny dostępny jest po kliknięciu "Zapisz się" w zakładce Konto na stronie katalogu online Biblioteki.

zapis.jpg

Po wypełnieniu formularza system na wskazany adres e-mailowy wysyła link aktywacyjny. Jeżeli czytelnik potwierdzi swoją rejestrację w bazie, system wyśle drugą wiadomość z hasłem dostępu do konta.

Ta usługa pozwala rezerwować i zamawiać wybrane książki - oczywiście po zalogowaniu się na swoje biblioteczne konto.

Jednak aby wypożyczyć książki należy udać się do dowolnej naszej placówki bibliotecznej z dokumentem tożsamości i podpisać kartę zapisu. Wówczas czytelnik otrzyma kartę biblioteczną, która jest niezbędna do wypożyczeń.

Regulamin korzystania ze zbiorów biblioteki

zapis.jpg zapis