Zbąszyńskie Centrum Kultury
2017-4-24
05.04.2017Inicjacje na granicy zmysłów. Przemek Kossakowski
Zbąszyń BP

Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim - "Inicjacje na granicy zmysłów". Ze względów lokalowych tym razem korzystamy z sali w Zbąszyńskim Centrum Kultury.

Przemek Kossakowski - rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Być jak…” (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Pokłosiem jego podróży stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni? Jak długo można nie spać?

Bilety w cenie 15 złotych można nabyć w Bibliotece Publicznej w godzinach jej otwarcia.

Foto3.png

Foto3.png Foto3