14.10.2013Delimamma tropi smaki

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu
zaprasza na wernisaż wystawy fotografii kulinarnych
Delimamma tropi smaki
autorstwa
Małgorzaty Adamskiej
15 października 2013 (wtorek), godz. 17.00
Filia nr 17, ul. Skautów Opolskich 10

dalimama.jpg

Wystawę można oglądać do 30 listopada 2013 w godzinach pracy filii:
><poniedziałek-piątek 11.00-19.00
sobota 9.00-15.00

Małgorzata Adamska - Deli - była tancerka, instruktorka fitness, urzędniczka i blogerka. Kocha, gdy coś się dzieje, dlatego angażuje się we wszystko co ciekawe, zawsze na 200% . Gotuje i bloguje. Blogowanie wywróciło do góry nogami całe jej życie. Blog to jej pasja, dzięki której poznaje wielu barwnych, niesamowitych ludzi, którzy z uwielbieniem patrzą na jedzenie i na życie. Gotuje dla najbliższych i przyjaciół. Dzięki Delimammie ma okazję bywać tam gdzie nigdy nie mogłaby dotrzeć.

Wystawa przedstawia zdjęcia potraw oraz przepisy na nie. Fotografie przystawek, dań głównych i deserów działają na wyobraźnię.

dalimama.jpg dalimama