Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej
Lipowa 708
34-324 Lipowa
2017-5-8
25.04.2017Spotkanie autorskie z Edytą Świętek.
Lipowa GBP

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Edytą Świętek. Spotkanie odbędzie się 8 maja 2017r.(poniedziałek), o godzinie 17:00.

Edyta Świętek - polska pisarka, autorka powieści obyczajowych, w tym historii z wątkiem kryminalnym. Urodziła się 18 grudnia 1975 w Krakowie. Z wyróżnieniem ukończyła Zarządzanie Firmą na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego. Jest aktywna zawodowo, jednocześnie tworząc powieści. Jej pasją jest bieganie. Udziela się charytatywnie – całkowity dochód z całości wynagrodzenia autorskiego, objętego umową wydawniczą, pochodzącego ze sprzedaży powieści Bańki mydlane został przekazany na konto Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie. Tworzy powieści obyczajowe osadzone we współczesnych realiach. Najczęściej miejscem akcji jest Kraków i okolice. Edyta Świętek jest autorką powieści:
• Zerwane więzi
• Alter ego
• Wszystkie kształty uczuć
• Zakręcone życie Madzi Kociołek
• Cienie przeszłości
• Bańki mydlane
• Tam, gdzie rodzi się miłość
• Zanim odszedł
• Tam, gdzie rodzi się zazdrość
• Cappuccino z cynamonem
• Noc Perseidów
• Wszystkie kształty uczuć
• Miód na serce
• Cień burzowych chmur

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Lipowa oraz wszystkich zain­tere­sowa­nych­.
świetek-plakat.jpg

świetek-plakat.jpg świetek-plakat