Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
2017-5-12
04.05.2017Książki pachnące wrażeniami
Poznań PBP

W ramach Tygodnia Bibliotek Publiczna Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na warsztaty Książki pachnące wrażeniami. Prowadząca, Pani Małgorzata Swędrowska wyjaśni na czym polega czytanie wrażeniowe z dziećmi w grupie przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Pani Małgorzata Swędrowska jest trenerem i popularyzatorem literatury dziecięcej, twórcą koncepcji czytania wrażeniowego, a także nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej oraz wykładowcą.

Warsztaty adresowane są do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarzy, a także studentów kierunków pedagogicznych.

Zapraszamy 12 maja o godz. 16:00 do Czytelni PBP przy ul. Bułgarskiej 19. Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy za pośrednictwem formularza: docs.google.com

ksiazki_pachnace2_pomn..jpg

ksiazki_pachnace2_pomn..jpg ksiazki_pachnace2_pomn.