09.05.2017Autorka powieści obyczajowych gościem biblioteki w Lipowej.

Wczoraj, w ramach rozp­oczy­nają­cego­ się właśnie Tygodnia Bibliotek oraz dokładnie w Dzień Bibliotekarza i Bibliotek odbyło się u nas kolejne w tym roku spotkanie autorskie. Tym razem naszym gościem była Edyta Świętek, autorka powieści obyczajowych, m.in. "Cienie przeszłości", "Bańki mydlane", "Tam, gdzie rodzi się miłość", "Cappuccino z cynamonem", czy "Cień burzowych chmur". Z Panią Edytą rozmawialiśmy na temat jej pisarskiej kariery oraz początków jej przygody z piórem. Poruszyliśmy także bardzo ważne kwestie związane z obecnym czytelnictwem. Było to niezwykłe spotkanie, ponieważ przy naszym "literackim stole" pojawiła się także Hanna Greń, wydawnicza koleżanka Pani Edyty, która przyjechała do nas specjalnie na spotkanie z Bielska-Białej,a która również w tym roku gościła w naszej bibliotece ze swoją sagą kryminalną.
Bardzo dziękujemy Pani Edycie za niezwykłą rozmowę i spotkanie oraz zapraszamy w nasze tereny częściej:)😊 Dziękujemy także wszystkim zainteresowanym czytelnikom, którzy przybyli do naszej biblioteki i przyłączyli się do dyskusji:)😊
zdjecie 6.jpg
zdjecie 2.jpg