Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
ul. Pocztowa 54
22-100 Chełm
2017-5-24
18.05.2017„Przygarnij książkę!” - bezpłatne książki czekają na nowych właścicieli
Chełm PANS

przygarnij.jpg

Biblioteka Główna PWSZ w Chełmie zaprasza do udziału w akcji „Przygarnij książkę!” która odbędzie się w dniu 24 maja 2017 r. przy ul. Pocztowej 54. Każdy kto przyjdzie na plac przed budynkiem Rektoratu (od strony ul. Partyzantów) w godz. od 10.00 do 15.00 będzie mógł wziąć sobie książki za darmo. Nie są to książki z zasobu bibliotecznego, ale takie, które biblioteka otrzymała od różnych instytucji w wielu egzemplarzach, lub które czytelnicy przekazali w darze, robiąc porządki w domowych biblioteczkach. To co przydatne zostało przyjęte na stan inwentarza, za te dary dziękujemy. Zawsze są jednak jakieś książki, którymi możemy się podzielić. Proponujemy publikacje popu­larn­onau­kowe­, naukowe, podręczniki i inne pozycje.
Zapraszamy zain­tere­sowa­nych­, zachęcamy do przyniesienia na wymianę książek nieprzydatnych z własnych księgozbiorów. Akcja trwać będzie do "wyczerpania zapasów"- ; jeżeli pogoda nie dopisze, jeśli będzie padać zapraszamy do Wypożyczalni Biblioteki Głównej PWSZ w Chełmie.

przygarnij.jpg przygarnij
jpg, 683 KiB, 1920x1280