29.05.2017Spotkanie z Marcinem Mamoniem.

W piątek, 26 maja odbyło się w naszej bibliotece spotkanie z Marcinem Mamoniem, dziennikarzem i reportażystą, który przez 6 tygodni więziony był przez Al-Kaidę. Spotkanie połączone było z promocją jego książki "Wojna braci".
Marcin Mamoń w Syrii był od początku wojny dwukrotnie - w 2012 roku i ponownie w 2015. W czasie ostatniego pobytu razem z fotografem Tomaszem Głowackim - przyjacielem i częstym towarzyszem podróży - zostali porwani przez syryjski odłam Al-Kaidy. Dzięki staraniom przyjaciół reportera oraz polskich służb odzyskali wolność i tego samego roku wrócili do kraju.
Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi za przyjazd do naszej biblioteki - to było niezwykle ciekawe spotkanie!:)😊
Wszystkich mieszkańców Gminy Lipowa oraz wszystkich zain­tere­sowa­nych­ zachęcamy natomiast do uczestnictwa w kolejnych cyklicznych spotkaniach w naszej siedzibie:)😊
SPOTKANIA AUTORSKIE.jpg
zdjecie 2.jpg