Rodzaj wydarzenia

2017-6-18
02.06.2017Salon poezji Ernesta Brylla
Tarnów MBP

Bohaterem ostatniego przed wakacyjną przerwą, czerwcowego Salonu Poezji będzie Ernest Bryll – poeta, prozaik, autor tekstów piosenek, tłumacz, krytyk filmowy oraz dyplomata. Z dorobku poetyckiego autora „Na szkle malowane” do zaprezentowania na Salonie wybrane zostały głównie wiersze z ostatnich lat, które zaprezentują aktorzy: Ewa Sąsiadek i Tomasz Piasecki.
O oprawę muzyczną zadba niezwykła wokalistka rodem z Opola - Kamila Dauksz oraz znany tarnowski gitarzysta - Tomasz Boruch, a całość poprowadzi Bożena Gruszka. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

18 czerwca (niedziela) - godz. 11.00 - Mała Scena Tarnowskiego Teatru

Zaproszenie Bryll.jpg Zaproszenie Bryll