24.10.2013Kartki dla Oliwki od Paczki Bibliotecznej

Logo portalu

W październikowym spotkaniu "Paczki Bibliotecznej" wzięło udział pięć dziewczynek, które chciały podzielić się wrażeniami z przeczytanych książek. Wśród polecanych lektur znalazły się m.in. "Wakacje z duchami" Adama Bahdaja czy seria "Zdumiewające przygody Abby Hayes". Jest to kolejny dowód na to, że dziewczęta bardzo chętnie sięgają po książki przygodowe. Jako nowość małym czytelniczkom polecona została powieść Barbary Kosmowskiej "Dziewczynka z parku" opowiadająca losy Andzi której nagle umiera tata. Jej dotychczasowy świat całkowicie się zmienia. Tata zabrał z sobą długie rozmowy, śmiech, wspólne spacery po parku, mama też jest jakaś dziwna. Czy coś lub ktoś potrafi wypełnić tę pustkę???

Logo portalu

W trakcie spotkania klubowiczki wykonały urodzinowe kartki dla chorej na białaczkę sześcioletniej Oliwki, której największym marzeniem było otrzymać jak najwięcej kartek urodzinowych.

Oprac. Wioletta Duda