Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Zbąszyniu
ul. 17 Stycznia 59 a
64-360 Zbąszyń
2017-6-11
05.06.2017Kino w bibliotece: „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai"
Zbąszyń BP

Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu zaprasza na projekcję filmu „Biuro dete­ktyw­isty­czne­ Lassego i Mai: Stella Nostra” (reż. P. Klange i W. Soderlund), którego publiczną emisję organizuje się w związku z udziałem biblioteki w akcji Noc Bibliotek 2017. Film jest najnowszą ekranizacją jednego z tomów znanej serii książek dla dzieci.
Nie ma ograniczeń wiekowych w czasie projekcji, choć największymi wielbicielami serii są dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (6+). Z powodzeniem może jednak spełnić rolę kina familijnego.
Bezpłatne wejściówki są do odbioru w bibliotece. Po projekcji filmu zapraszamy na zajęcia (quizy, zabawy, zagadki) związane z przygodami Lassego i Mai. Szczególnie zapraszamy wielbicieli serii książek o tej parze dziecięcych detektywów!