16.06.2017Budżet Obywatelski. Biblioteka Kraków liczy na Twój głos!

Do 30 czerwca trwa głosowanie nad Budżetem Obywatelskim dla Krakowa. Wśród wielu inicjatyw znalazły się projekty dotyczące Biblioteki Kraków!

Budżet Obywatelski to proces, w którym mieszkańcy decydują o przeznaczeniu części budżetu miasta Krakowa, przez to mogą bezpośrednio zrealizować potrzeby lokalnych społeczności. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Na projekty dotyczące dzielnic mogą głosować jedynie ich mieszkańcy.

Głosowanie odbywa się w dniach 17-30 czerwca 2017 roku za pośrednictwem platformy internetowej dostępnej pod adresem: www.budzet.krakow.pl lub w formie papierowych kart do głosowania. Głosując przez Internet trzeba będzie wpisać hasło przysłane sms-em, by zaś pobrać kartę do głosowania trzeba będzie przedstawić dokument potwierdzający tożsamość. O szczegółowe zasady głosowania zapytaj bibliotekarza.

PUNKTY DO GŁOSOWANIA W FILIACH BIBLIOTEKI KRAKÓW##

• Biblioteka Główna ul. Powroźnicza 2
• Filia nr 1 ul. Dietla 80/82
• Filia nr 16 ul. Radzikowskiego 29
• Filia nr 20 ul. Opolska 37
• Filia nr 21 ul. Królewska 59
• Filia nr 34 ul. Borsucza 12
• Filia nr 56 os. Zgody 7

Lista projektów dotyczących Biblioteke Kraków.

budzet obywatleski 2017.jpg

budzet obywatleski 2017.jpg budzet obywatleski 2017