Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie
2017-6-27
19.06.2017Promocja nowej powieści Katarzyny Archimowicz
Chełm ChBP

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję powieści Katarzyny Archimowicz pt. „Nadwiślańskie serca”, która odbędzie się 27 czerwca br. o godz. 1700 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40). Spotkanie, prezentujące najnowszą - trzecią już książkę - chełmianki, zaplanowano w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki.
Katarzyna Archimowicz jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pracuje w Chełmie jako nauczycielka matematyki oraz doradca zawodowy. Jest miłośniczką haftu wiel­kofo­rmat­oweg­o i czytania, szczególnie reportaży oraz powieści historyczno-obyczajowych. Debiutowała powieścią „Miłość w Burzanach”  opublikowaną przez wydawnictwo Black Publishing w 2014 r., dobrze przyjętą i ocenioną przez czytelników. Rok później wydała książkę „W kolejce po życie”.
Akcja „Nadwiślańskich serc” rozgrywa się w Warszawie na Saskiej Kępie i w Kazimierzu Dolnym. Główna bohaterka Marta jest młodą i energiczną kobietą, zdecydowanie realizującą swoje cele i zamierzenia. Pewnego dnia jej poukładane i zorganizowane życie burzy głębokie, ale ryzykowne uczucie.
Serdecznie zapraszamy na promocję kolejnej powieści Katarzyny Archimowicz.

NadwislanskieSerca.jpg

NadwislanskieSerca.jpg NadwislanskieSerca