30.06.2017Wakacje w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkich młodych czytelników spędzających lato w mieście, na zajęcia i spotkania w ramach programu "Wakacje w bibliotece". Biblioteczne spotkania pozwolą nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również pobudzić fantazję i wyobraźnię dzieci, które będą mogły m.in.: wpaść z wizytą na Dziki Zachód; poznać faunę i florę Afryki, wziąć udział w zabawach z MegaKsiążką na „Wyspie Wilkonia”, zagrać w zupełnie nowe gry planszowe, wysłuchać bajek i opowieści i spotkać się z rówieśnikami.
Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach „Wakacji w bibliotece” jest bezpłatny.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem: www.biblioteka.tarnow.pl

Dziki Zachód w bibliotece.jpg Dziki Zachód w bibliotece
Wtorki z Megaksiążką.jpg Wtorki z Megaksiążką