18.07.2017WAKACYJNE WARSZTATY CERAMICZNE

Wójt Gminy Lipowa Jan Góra wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Lipowej serdecznie zapraszają dzieci oraz młodzież na wakacyjne warsztaty ceramiczne, które odbędą się 25 lipca, o godzinie 15:00 w siedzibie biblioteki.
Uczestnicy zajęć poznają techniki przetwarzania i obróbki gliny. Rozpoczynając od najstarszych technik – wygniatania i wałeczkowej, poprzez obtaczanie i toczenie, kończąc na odlewaniu lub wyciskaniu w formach.
W trakcie warsztatów uczestnicy własnoręcznie wykonają przedmioty z gliny, które po wypaleniu otrzymają na własność.
Warsztaty są bezpłatne. Zgłoszenia można dokonać w siedzibie biblioteki, telefonicznie pod numerem (33)867 16 74 lub mailowo na bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl.
plakat-warsztaty ceramiczne.jpg

plakat-warsztaty ceramiczne.jpg plakat-warsztaty ceramiczne