28.07.2017Partnerstwo dla książki

Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. Bazielicha w Starym Sączu otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Partnerstwo dla Książki, na realizację dwóch projektów:

1. Poznaj żywego pisarza - kwota dotacji: 20 500,00 zł.
  2. Po górach z mistrzem pióra - kwota dotacji: 16 400,00 zł.

W ramach realizacji tych projektów zostanie zorganizowanych we wrześniu i październiku 2017 roku, 55 spotkań z autorami książek dla dzieci i dorosłych w bibliotekach publicznych powiatu nowosądeckiego. Spotkania te promować będą czytelnictwo, rozwijać wiedzę i kształtować zachowania czytelnicze, pozwolą również wzmocnić rolę biblioteki jako animatora kultury czytelniczej. Zadanie będzie realizowane przy współpracy Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niep­ełno­spra­wnyc­h GNIAZDO.

MKiDN logo.jpg MKiDN logo
IK Logo.jpg IK Logo