Rodzaj wydarzenia

2017-8-3
02.08.2017Czytanie w Altanie
Nowy Targ MBP

Drodzy czytelnicy, wakacje w pełni, pogoda dopisuje, zachęcamy więc do czytania na świeżym powietrzu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na Letnie Czytanie w Altanie. Nasi pracownicy będą czekać na wszystkie chętne do wspólnego czytania dzieci w Altanie Parku Miejskiego w każdy sierpniowy czwartek w godz od. 11.00 do 12.00. Zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami.
W każdym tygodniu nowa porcja wierszyków, bajek i zagadek, zarówno znanych autorów jak i zupełnych nowości. Chcecie posłuchać bajek, które najbardziej lubicie, możecie zabrać ze sobą swoje ulubione książeczki, chętnie dowiemy się co lubią nasi najmłodsi czytelnicy.
Zapraszamy serdecznie. Startujemy 3 sierpnia o godz. 11.00. Czekamy na was!

Letnie_czytanie.jpg

Letnie_czytanie.jpg Letnie_czytanie