Rodzaj wydarzenia

2017-8-27
16.08.2017Zaproszenie
Bełchatów MiPBP

"Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie zaprasza po raz kolejny do Narodowego Czytania. W tym roku lekturą będzie "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Gościem specjalnym będzie Dariusz Kordek, polski aktor teatralny, musicalowy, filmowy, prezenter telewizyjny oraz piosenkarz.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy 27 sierpnia o godzinie 18.00 na błonia Muzeum Regionalnego. Osoby, które przyjdą z własnym egzemplarzem "Wesela", będą mogły otrzymać okolicznościowy stempel upamiętniający to wydarzenie oraz zdobyć autograf Dariusza Kordka".

Plakat - Narodowe Czytanie-1.jpg

Plakat - Narodowe Czytanie-1.jpg Plakat - Narodowe Czytanie-1