31.08.2017Wydarzenia

W pierwszym powakacyjnym tygodniu polecamy:

🔰 Filia 52 os. Na Stoku 1, 6 IX godz. 17.00
Zajęcia literacko-plastyczne dla rodziców z dziećmi przedszkolnymi, przygotowane w oparciu o audiobook Hiszpańskie przygody Fenka.

🔰 Filia 54 os. Młodości 8, 6 IX godz. 11.00
Głośne czytanie fragmentów książki Agnieszki Lewandowskiej-Kąkol Dziewczyny od Andersa. Autorka spisała wspomnienia niesamowitych kobiet, które w największych trudach wojennych towarzyszyły Armii Andersa w drodze ku wolnej Polsce.

🔰 Filia 21 ul. Królewska 59, 7 IX godz. 18.00
Wernisaż wystawy fotografii Aleksandra Sokoła. Spotkanie połączone z pokazem slajdów prze­dsta­wiaj­ącyc­h pracę fotografa od kuchni oraz pozostałe fotografie, które nie zostały zaprezentowane na wystawie.

🔰 Filia 20 ul. Opolska 37, 7 IX godz. 10.00
Spotkanie dla uczniów klas II i III szkół podstawowych mające na celu przedstawienie losów małych bohaterów II Wojny Światowej. Zajęcia zorganizowane w oparciu o książkę Ireny Landau "Ostatnie piętro".

🔰 Filia 12 ul. Łąkowa 27, 7 IX godz. 10:00
Zajęcia dla dzieci, podczas których poznają różnice między księgarnią a biblioteką, pracę bibliotekarza, a także zasady korzystania z biblioteki. Pomocą będzie książeczka Kicia kocia w bibliotece. Na koniec dzieci wykonają zakładki do książek.

🔰 Filia 56 os. Zgody 7, 8 IX godz. 17.00
Rozgrywki, dla dzieci w wieku 8-11 lat, gier planszowych uczące kreatywnego i logicznego myślenia.

Informacje na temat wszystkich zaplanowanych spotkań znajdują się na stronie internetowej Biblioteki Kraków.