Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelcu - Filia Dobrów
Dobrów 50 (obok Szkoły Podstawowej)
62-604 Kościelec
2017-9-5
06.09.2017Wakacje z Biblioteką - cz. 2: SIERPIEŃ
Kościelec GBP

Za nami WAKACJE 2017 r.
W sierpniu w Filii w Dobrowie były kontynuowane zajęcia dla dzieci z cyklu "Wakacje z Biblioteką 2017". Na zawsze w pamięci pozostaną nam wspomnienia ze wszystkich wakacyjnych spotkań przepełnionych gwarem dziecięcego śmiechu i radości, ekscytacją i ciekawością co będzie się działo podczas każdego wakacyjnego spotkania w filii bibliotecznej.
W trakcie sierpniowych spotkań dużo było spontanicznej zabawy w połączeniu z edukacją. Dzieci rozwiązywały zagadki dotyczące postaci z bajek, grały w kalambury odgadując m.in. różnorodne przysłowia, tytuły znanych im bajek, książek. Grały w zabawy z piłka,w gry planszowe, integracyjne. Układały rymowanki w odpowiedzi na pytanie "Dlaczego w bibliotece jest fajnie?" i "Dlaczego warto korzystać z biblioteki?". Wykonywały przepiękne prace plastyczne w oparciu o teksty literackie. Dzieci brały udział w warsztatach tworzenia własnoręcznie bransoletek techniką makramy.
Na pamiątkę uczestnictwa w zajęciach każde dziecko otrzymało zakładkę do książki ze swoim zdjęciem, zdjęciem zrobionym podczas trwania naszych wakacyjnych zajęć :)😊

Wszystkim dzieciom biorącym udział w zajęciach

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, do zobaczenia za rok! :)😊