Rodzaj wydarzenia

dla dzieci

Park im. ks. J. Poniatowskiego
2017-9-16
11.09.2017Kreatywne "Czytanie na trawie"
Piotrków Trybunalski MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika po raz kolejny zaprasza małych i dużych na wspólną zabawę w czasie festynu rodzinnego "Czytanie na trawie". Tym razem będzie kreatywnie.
Festyn odbędzie się w godz. 12.00-15.00 w Parku im. ks. J. Poniatowskiego.
Na wszystkich czekać będzie moc atrakcji. O dobry humor zadba klaun Rafał Mikołajewski, dzieci i dorosłych rozrusza zumba z Mariką Solanowską, nie zabraknie wspólnych zabaw i konkursów, głośnego czytania i malowania twarzy.
W razie niepogody festyn odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Jerozolimska 29.
Przypominamy, iż festyny odbywają się dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zadanie „Kulturostrada”, które realizuje biblioteka.

Serdecznie zapraszamy!

MKiDN-Czytanie 3.jpg MKiDN-Czytanie 3