Rodzaj wydarzenia

2017-9-17
11.09.2017Salon Poezji Stanisława Barańczaka
Tarnów MBP

Wrześniowy Salon Poezji pt: "Zaufać nieufności" będzie z pewnością wydarzeniem godnym uwagi zarówno ze względu na postać twórcy, któremu będzie poświęcony, jak i z powodu udziału uznanych artystów. Wiersze Stanisława Barańczaka - wybitnego poety i tłumacza literatury anglojęzycznej czytać będą jurorzy tegorocznego Festiwalu Komedii „Talia”: MARIA PAKULNIS, WOJCIECH MALAJKAT i LESZEK MĄDZIK. Muzycznie tę poetycką ucztę wzbogaci WOJCIECH KLICH, tarnowski gitarzysta i kompozytor, jedna z najbardziej malowniczych osobowości polskiej sceny muzycznej. Wstęp wolny. Zapraszamy!
17 września (niedziela) - godz. 11.00 - Mała Scena Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie

Projekt wspó­łfin­anso­wany­ ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Barańczak_zaproszenie www.jpg Barańczak_zaproszenie www