Rodzaj wydarzenia

2017-9-27
12.09.2017O prawdziwej literaturze dla mężczyzn
Poznań WBPiCAK

Szukam książki na prezent dla mężczyzny... To męska literatura... On pisze dla mężczyzn...

Słyszymy takie stwierdzenia.

27 września podejmiemy próbę zdefiniowania męskiej literatury. Czy jest to kategoria, o której można mówić? Co wyróżnia literaturę męską? Kto pisze dla mężczyzn?

O prawdziwej literaturze dla mężczyzn rozmawiać będą Sylwia Chutnik, Łukarsz Orbitowski i Rafał Grzenia w księgarni Skład Kulturalny w Poznaniu.

mezcz.jpg

Zaprasza Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Włącz się do dyskusji!

Bezpłatną wejściówkę odbierz w bibliotece, ul. Prusa 3 (wypozyczalnia:
poniedziałek, środa, piątek godz. 9:00-16:00
wtorek, czwartek 10:00-18:00
tel. 61 66 40 873

lub w księgarni SKład Kulturalny, ul. Szamarzewskiego 4 w Poznaniu. Pierszeństwo mają ludzie z wejściówkami, ale mile widziany każdy, kogo temat zaintryguje.

mezcz.jpg mezcz