13.09.2017„Literatura kluczem do wrót wyobraźni. Jak dobrą historię zmienić w ciekawą grę komputerową”. Trwają zapisy

Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat do udziału w warsztatach tworzenia scenariuszy do gier komputerowych. Warsztaty będą odbywać się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, a poprowadzą je specjalisci z branży gier!

Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać rezerwacji poprzez wysłanie maila na adres: konkursy@biblioteka.krakow.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko oraz wiek uczestnika. Rejestracja: do 26 września 2017.

Warsztatom będzie towarzyszył konkurs „I Ty możesz zostać autorem scenariusza gry komputerowej”.
Termin składania prac: 18 września – 17 listopada 2017. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

WIĘCEJ informacji o projekcie

A3_literaturakluczem.png