Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie
2017-9-26
13.09.2017„Magia serc” Anny Nazar
Chełm ChBP

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti oraz Chełmska Grupa Literacka „Lubelska 36” zapraszają na promocję tomiku poetyckiego Anny Nazar „Magia serc”.
Spotkanie zaplanowano na 26 września 2017 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40).
Anna Nazar jest członkiem Chełmskiej Grupy Literackiej oraz Stowarzyszenia Twórczego „Pasja”, gdzie wolnych chwilach uprawia malarstwo. Debiutowała w 1984 roku wierszem „Motyl” opublikowanym na łamach „Tygodnika Chełmskiego”. Wydała cztery tomiki poetyckie: „Żagiew” (2009), „Gorzko-słodka” (2011), „Różo z ogrodu wyobraźni” (2013) oraz „Magia serc” (2017). Jej utwory ukazywały się w regionalnych antologiach i pismach: „Nestor”, „Egeria”, „Głos Pawłowa” oraz w antologiach poetyckich.
„Magia serc” to najnowszy tomik, w którym autorka toczy wewnętrzny monolog i snuje rozważania nad przemijaniem, marzeniami, rozczarowaniem i nadzieją, gdzie miłość jest dominującym motywem i jednocześnie klamrą łączącą wszystkie tomiki.
Liryczny wieczór Anny Nazar wzbogaci recytacja wierszy z ostatniego tomiku oraz recital barda Jarosława Buczka, a także wystąpienie krytyka literackiego, pisarza, eseisty, poety i regionalisty Zbigniewa Waldemara Okonia.
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

ZAPROSZENIE_Anna_Nazar.jpg

ZAPROSZENIE_Anna_Nazar.jpg ZAPROSZENIE_Anna_Nazar