Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie - MultiCentrum
ul. J. Popiełuszki 8/Ip
32-050 Skawina
2017-9-29
20.09.2017Małopolska Noc Naukowców 2017 w MultiCentrum!
Skawina MBP

Już 29 września zapraszamy na 4. edycję Małopolskiej Nocy Naukowców w MultiCentrum – filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie. Zachęceni sukcesem trzech poprzednich edycji, postanowiliśmy kontynuować nasz udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i również w tym roku dołączamy do małopolskich odkrywców, aby pokazać, że Skawina jest miastem nauki.
Jako że skawińska odsłona Małopolskiej Nocy Naukowców odbywa się w MultiCentrum, nie może zabraknąć konstruowania z klocków, w końcu konstruktor to też naukowiec! Podobnie jak w latach ubiegłych, każdy z uczestników Małopolskiej Nocy Naukowców będzie mógł wziąć udział w zajęciach z konstruowania z wykorzystaniem m.in. klocków K’nex.

Oprócz tego przygotowaliśmy pokaz z eksperymentami pt. „OTOCZENI CHEMIĄ” CZYLI SZALENI NAUKOWCY OPANOWALI MULTICENTRUM. Pokaz będzie miał lekką, humorystyczną formę. Kolejną atrakcją będzie wykład z pokazami pt. „Czy to już przyszłość”?

Pojawią się też pokazy krótkich filmików w technologii 3D oraz quizy, konkursy i zabawy z nagrodami!

WIĘCEJ INFORMACJI: biblioteka-skawina.pl

baner1.jpg