Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie
2017-9-29
21.09.2017Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk
Chełm ChBP

Chełmska Biblioteka Publiczna oraz redakcja miesięcznika "Czwarty Wymiar" zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Grażyny Sybirskiej-Wilk, który odbędzie się 29 września 2017 r. o godz. 17.00 w galerii Nova ChBP (ul. Partyzantów 40, Chełm). Wstęp wolny.

Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk – znanej terapeutki i medium z Warszawy są prezentowane w galeriach nie tylko w Polsce, ale i za granicą,na świecie. Rozjaśniają także wnętrza domów opieki, domów dziecka i rozmaitych ośrodków rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Pierwsze prace były tworzone dla konkretnych osób, które miały kłopoty zdrowotne. Potem Grażyna Sybirska-Wilk odważyła się malować swoje wizje. Tak powstawały obrazy oczyszczające ludzi i domy z negatywnych energii...
Następnie pojawiły się obrazy do medytacji i obrazy energetyzujące. Wpisują się one bez wątpienia w nurt malarstwa kolorystycznego. Jej prace promieniują dobroczynną energią, uzdrawiają, pomagają w koncentracji i rozwijaniu zdolności paranormalnych. W zależności od użytych barw działają pobudzająco, wyciszająco lub harmonizująco. Te z przewagą błękitu, fioletu, bieli– uspokajają, synchronizują pracę obu półkulmózgowych, wprowadzają w stan alfa, poprawiają pamięć i koncentrację; te z zielenią likwidują zmęczenie i wyciszają. Plamy czerwieni pobudzają energetycznie, mobilizują do działania. Natomiast wszelkie odcienie żółci zachęcają do nauki i pracy intelektualnej, wnoszą światło i poprawiają nastrój. Zresztą przekonajcie się sami. Dłużej zatrzymacie wzrok na obrazie, który uzupełni Wasze braki energetyczne. Podświadomość wybierze go sama.
Grażyna zaprasza też na terapeutyczne warsztaty malarskie, bioterapię i jasnowidzenie, medytacje, oczyszczanie energetyczne ludzi i mieszkań. Współpracuje z miesięcznikiem „Czwarty Wymiar”, gdzie prezentowane są jej prace i zamieszczane informacje o kolejnych wystawach i spotkaniach z czytelnikami oraz indywidualnymi osobami pragnącymi skorzystać z jej pomocy lub po prostu się spotkać.

9441355_aniol_wrzesien2017.jpg

9441355_aniol_wrzesien2017.jpg 9441355_aniol_wrzesien2017