05.11.2013Biblioteka już on-line!!!

Drodzy czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodźcu!!!

Z przyjemnością informuję, że od dnia 04.11.2013r.  udostępniamy częściowe zbiory biblioteki   w katalogu on-line http://www.grodziec-bpg.sowwwa.pl/.   Dostępne już są nowości od 2010 r., a pozycje wcześniejsze są sukcesywnie wpisywane do systemu .

Zapraszam do korzystania z katalogu, jak również do odwiedzenia profilu biblioteki na portalu www.w.bibliotece.pl !!! Zamieszczone tam są nowości i cenne zbiory w zakładce „Ekspozycja”oraz informacje o bieżących wydarzeniach. Czytelnicy mogą zamieszczać na profilu recenzje i komentarze książek, filmów i muzyki, uczestniczyć w forum lub tworzyć grupy tematyczne. Wszystkie te interaktywne formy mają na celu wzmocnienie komunikacji z czytelnikami, którzy od tej pory stają się twórcami wirtualnej biblioteki.

w.bibliotece.pl-baner-01-150x40.jpg

Katarzyna Gromala