25.09.2017"Paczka literacka"

Znamy wyniki rekrutacji do akcji „Paczka literacka”, organizowanej przez Wydawnictwo Agora oraz FRSI. Paczki zawierające 21 książek oraz dwa audiobooki pojadą do 1200 bibliotek (w tym 497 bibliotek głównych i 703 filii).
Na tej prestiżowej liście nie zabrakło również naszej bibliotek - Biblioteki Publicznej w Miedźnie.
Do akcji „Paczka literacka” wydawnictwo Agora oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprosili biblioteki publiczne z całej Polski wraz z filiami. Każda z bibliotek mogła zamówić maksymalnie cztery paczki (pakiety) książek Wydawnictwa Agora, dla maksymalnie czterech placówek, tj. do biblioteki głównej i do filii bibliotecznych.
Z niec­ierp­liwo­ścią­ czekamy na paczkę, która powinna dotrzeć do nas lada dzień.
Czekać na Was będą między innymi takie lektury jak: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła.
Niebawem czekać będą na naszych czytelników niespodzianki związane z otrzymanymi pozycjami. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu facebook. A wszystkim naszym czytelnikom życzymy ciekawej lektury! 21764959_1029546380481526_4648939319999214632_n.jpg