27.09.2017Weź udział w konkursie fotograficznym z okazji 60.rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich!

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Bielsko-Biała zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. ,,Europa bez granic – 60 lat po podpisaniu Traktatów Rzymskich”, którego celem jest uczczenie 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich dających początek Wspólnotom Europejskim. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęć fotograficznych, które dokumentują wpływ Unii Europejskiej na życie codzienne, kulturę, infrastrukturę, architekturę i inne, w tym wydarzenia związane z tematem konkursu.
Organizatorami konkursu ,,Europa bez granic – 60 lat po podpisaniu Traktatów Rzymskich”, są Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Bielsko-Biała i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Szolnok na Węgrzech.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu na stronie www biblioteki.