27.09.2017KIM JEST PrzeCzytajka i gdzie jej szukać :)

PrzeCzytajka na co dzień jest zabieganą mamą swego syna i psią mamą suczki Lilki.

Czytam odkąd pamięcią sięgam...a więc trochę -dzieści lat już minęło od tego wspomnienia. :)😊
Swego czasu byłam stałą i zapaloną czytelniczką Gminnej Biblioteki Publicznej w Miłkowicach, dziś zmieniłam ją na Miejską Bibliotekę Publiczną w Szprotawie (miałam okazję również pracować i w pierwszej i w drugiej, znam je więc od podszewki).
Uwielbiam kawę, najlepiej czarną bez cukru, dzięki temu małe grzeszki w postaci czekolady wybaczam sobie namiętnie.
Kocham książki, najlepiej wszystkie bym przygarnęła do siebie i te stare i te nowe...dlatego niebywale zaciekle poluję na nie w dżungli antykwariatów i na wyprzedażach, by powiększać swoją biblioteczkę domową.

Bardzo lubię zajmować się fotografią, małym domowym "handmade" i kocham jazdę na rowerze.

Piszę wiersze i pracuję również w wolnym czasie nad większym projektem, by spełnić swoje marzenie (dlatego kciuki mile widziane i potrzebne od zaraz).

Któregoś dnia postanowiłam swoje trzy pasje połączyć w jedno: czytanie, pisanie i fotografia. I tak powstała PrzeCzytajka.
Staram się rozwijać cały czas, więc szlifuję swój warsztat blogerski, by czytelnicy nie mogli przejść obojętnie obok moich recenzji.
Rozszerzam gałęzie PrzeCzytajki, tak by docierać do coraz większej liczby odbiorców - dlatego jestem już ze swoim blogiem na Facebooku, Instagramie i LubimyCzytać.pl oraz Empik.com
Moje recenzje umieszczam na:
~moim blogu przeczytajka.blogspot.com
~ravelo.pl (tam zdobyłam wyróżnienie za jedną z lepszych recenzji w konkursie Czytamy Polskich Autorów)
- LubimyCzytać.pl: lubimyczytac.pl
- Empik.com www.empik.com
Odnośniki do recenzji, oraz wszelkie powiadomienia przedpremierowe jak też informacje o premierach, promocje książek umieszczam:
NA BLOGU oraz na:
Fanpage: www.facebook.com