06.11.2013AKCJA "Czytam sobie"

Akcja Czytam sobie plakat A3.jpg Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję społeczną “Czytam sobie”.

Celem Akcji jest pokazanie dzieciom, że samodzielne czytanie jest dobrą zabawą a nauka czytania może być radosna i ciekawa. W Akcję „Czytam sobie” włączyło się wiele autorytetów i osób związanych z kulturą i literaturą. W przygotowanych spotach zobaczymy, dlaczego czytanie jest ważne i jaką rolę spełnia w rozwoju dzieci. Z wywiadów dowiemy się, w jaki sposób książki wpłynęły na życie ambasadorów czytania oraz przyczyniły się do ich sukcesu zawodowego i prywatnego.

Pomóżmy dzieciom złapać bakcyla czytania.
Poczujmy wraz z dziećmi dumę z pierwszej samodzielnie przeczytanej książki.

Zapraszamy do grodzieckiej biblioteki — na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej pociechy.

Specjalnie dla Akcji powstała strona internetowa www.CzytamSobie.pl
oraz prowadzone będą działania na profilu
www.facebook.com/Czyt­anie­ToDz­iala­ promocyjny
Spot: