Kościuszki 9
2017-10-6
03.10.2017Zaproszenie
Bełchatów MiPBP

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie zaprasza w dniach 6 – 8 października br. do udziału w Festiwalu / Sztuki / Jabłka w bibliotece, w ramach którego odbędą się: spotkanie autorskie z zespołem Kombi, Jabłecznik Literacki – literacka bitwa, koncert zespołu H’ernest. Ponadto będzie można zobaczyć wystawę Anety Dobrowolskiej pt. „Portrety ludzi sztuki i kultury”. Szczegółowy harmonogram jest dostępny na stronie internetowej, FB oraz na plakatach i ulotkach.
Serdecznie Zapraszamy!

jablecznik plakat poprawiony.jpg

jablecznik plakat poprawiony.jpg jablecznik plakat poprawiony