Rodzaj wydarzenia

2017-10-29
16.10.2017Salon Poezji Leszka Długosza
Tarnów MBP

Wszystkich, którym bliska jest poetycka „kraina łagodności” – serdecznie zapraszamy na Salon Poezji Leszka Długosza pt: "Dzień w kolorze śliwkowym" z osobistym udziałem Autora. Wiersze poety zaprezentują tarnowscy aktorzy: Karolina Gibki i Tomasz Wiśniewski, a na koniec usłyszymy mini-recital w wykonaniu Autora. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu realizowanego przez tarnowską MBP, a dofinansowanego ze środków MKiDN. Wstęp wolny.

Leszek Długosz - poeta, pieśniarz, kompozytor i pianista. Szerszej publiczności znany jest przede wszystkim jako wyjątkowy i niepowtarzalny wykonawca piosenki poetyckiej oraz jeden z czołowych współtwórców kabaretu literackiego "Piwnica pod Baranami”.

29 października (niedziela) - godz. 11:00 - Tarnowskie Centrum Kultury - Rynek 5

Długosz_plakat.pdf Długosz_plakat
pdf, 493 KiB