16.10.2017"Sposób na Elfa" - spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem

Dzisiaj 16 października w Bibliotece Publicznej w Łososinie Dolnej odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem - autorem książek oraz słuchowisk radiowych dla dzieci i młodzieży, laureatem wielu nagród literackich.
W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klasy IV Szkoły Podstawowej w Łososinie Dolnej.
Podczas spotkania panowała bardzo sympatyczna atmosfera. Autor z ogromnym poczuciem humoru opowiadał wiele zabawnych historii ze swojego życia, które to towarzyszyły powstaniu jego książek. Dzieci dowiedziały się m. in. skąd autor czerpie pomysły do książek, kim tak naprawdę był Elf oraz jak próbował napisać horror i co z tego wynikło.
Pan Marcin chętnie i wyczerpująco odpowiadał na pytania dzieci, dotyczące nie tylko jego książek, ale także jego życia prywatnego.
Na zakończenie dzieci mogły zakupić książki autora oraz otrzymać autograf pisarza.
Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Poznaj Żywego Pisarza” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego , którego wspó­łorg­aniz­ator­em była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Starym Sączu .

IMG_2805.jpg IMG_2805
jpg, 5.2 MiB, 4320x3240