Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury - Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzowie Śląskim
[awatar]
Gorzów Śląski MiGBP
Rodzaj: Biblioteki publiczne
Telefon: 34/3505865
Województwo: opolskie
Powiat: oleski
Adres: Rynek 4
46-310 Gorzów Śląski
E-mail: bmgorzow@wp.pl

Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 17:00
Środa 7:30 - 17.00
Czwartek 7:30 - 17.00
Piątek 7:30 - 17.00
Sobota 9:00 - 13:00 Rok 2026 - (10.01, 17.01, 24.01, 07.02, 14.02, 21.02, 07.03, 14.03, 21.03, 23.05,
06.06, 12.09, 10.10, 07.11, 14.11)

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzowie ŚLąskim ma swą siedzibę w budynku Domu Kultury na I piętrze. Pełni zadania biblioteki powiatowej Powiatu Oleskiego.
Nasza biblioteka posiada cztery filie biblioteczne : w Kozłowicach,w Pawłowicach, w Uszycach i w Zdziechowicach.
www.facebook.com
www.mgokgorzow.pl
www.gorzowsl-mgok.sowwwa.pl
w.bibliotece.pl

Taki oto prezent otrzymaliśmy od LGD Górna Prosna
Dziękujemy serdecznie !!!
Smaki Górnej Prosny niebawem trafią na półki naszej biblioteki oraz naszych filii
Projekt bez tytułu.jpg

Projekt bez tytułu.jpg Projekt bez tytułu
jpg, 86 KiB, 800x565
Komentarze (0)

Dziś przypada Światowy Dzień Kota
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału związanego z tym świętem.
Przy okazji znalazły się też tam książki o tytułach, w których przewija się kot - oczywiście wszystkie z półek naszej biblioteki. .
Miłego odbioru

fb.watch

kot.jpg

kot.jpg kot
jpg, 3.9 MiB, 3173x3392
Komentarze (0)

Podczas wczorajszych zajęć w grupie młodszej również było walentynkowo. Powstały serduszkowe zwierzaki i owoce.
młodsi wal.jpg

młodsi wal.jpg młodsi wal
jpg, 5.0 MiB, 3177x3760
Komentarze (0)

Wczorajsze zajęcia literacko-plastyczne w grupie starszej odbyły się w iście walentynkowym
klimacie. Dziewczynki wykonały piękne prace pastelami olejnymi
Efekt ich zaangażowania można obejrzeć w galerii poniżej.
starsi wal.jpg

starsi wal.jpg starsi wal
jpg, 4.2 MiB, 3204x3803
Komentarze (0)

Dziś odbyły się ostatnie zajęcia w ramach ferii w bibliotece.
Każdy znalazł coś dla siebie, o nudzie w pewnością mowy nie było
Na uczestników czekały m.in. puzzle, gra Bingo, gry planszowe Piracki Skarb i Zrób Hamburgera.
Była też siłownia umysłowa - odnajdowaliśmy ukryte elementy w obrazkach. Bystre oko dzieci wypatrzyło każdy, nawet ten najmniejszy element.
Nie zabrakło również kolorowanej z ulubionymi bohaterami bajkowymi.
W zadbaniu o nieco ruchu pomogły nam rzuty obręczą do celu oraz zabawa w krzesełka i Baba Jaga patrzy.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i miło spędzony czas

feriez.jpg

feriez.jpg feriez
jpg, 6.9 MiB, 4500x3199
Komentarze (0)

Podczas wczorajszych zajęć w ramach ferii w bibliotece w grypie młodszej zostały wykonane akwaria.
Podobnie jak w grupie starszej "zapadła noc" i by zobaczyć co takiego się dzieje w akwariach trzeba było użyć "magicznej" latarki.
Poniżej fotorelacja z zajęć.
Na kolejne spotkanie zapraszamy już w najbliższy czwartek w godz. 11:00 - 13:00
Do zobaczenia !!! :D😄

młodsze.jpg

młodsze.jpg młodsze
jpg, 5.5 MiB, 4627x2473
Komentarze (0)

Drugi tydzień ferii w bibliotece rozpoczęliśmy od zajęć plastycznych.
Grupa starsza wykonała pracę przedstawiającą ocean pod osłoną nocy. Aby zobaczyć, co takiego dzieje się w oceanicznej głębi, dziewczynki wykorzystały "magiczne" latarki
Poniżej fotorelacja z zajęć
Kolejne zajęcia w ramach ferii w bibliotece już w najbliższy czwartek w godz. 11:00 - 13:00
Do zobaczenia!!! :D😄

starsza.jpg

starsza.jpg starsza
jpg, 3.7 MiB, 4677x1669
Komentarze (0)

nowości.jpg

nowości.jpg nowości
jpg, 5.5 MiB, 4443x3189
Komentarze (0)

Ferii w bibliotece ciąg dalszy.....
Podczas wczorajszych zajęć, na których pojawili się nowi uczestnicy przygotowaliśmy słoneczka ze swoimi imionami,
a następnie graliśmy w gry planszowe, układaliśmy puzzle.
Nie zabrakło też gier integracyjnych oraz łamigłówek słownych
i książeczek dla dzieci o różnej tematyce.
Dziękujemy za aktywny udział w zajęciach i przypominamy,
że w ramach ferii kolejne spotkanie już w najbliższy poniedziałek
w dwóch grupach wiekowych: grupa starsza w godz. 14:30 -15:45, a młodsza w godz. od 16:00 do 16:45
Do zobaczenia!!!
ferie dół.jpg

ferie dół.jpg ferie dół
jpg, 5.8 MiB, 4264x3067
Komentarze (0)

Dzień dobry!!!
Witamy w święto pozytywnego myślenia.
Tak, tak to właśnie dziś
W związku z tym zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału, przygotowanego specjalnie na tę okazję.
Miłego odbioru i baaardzo pozytywnych wrażeń !!!

materiał może obejrzeć pod linkiem
fb.watch

poz.jpg

poz.jpg poz
jpg, 2.4 MiB, 4615x1314
Komentarze (0)
1
...
26 27 28 29 30 31 32
...
52
Olesno OBP
gothic_girl
naomii

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo