Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Województwo: mazowieckie
Adres: al. Solidarności 90
E-mail: automatyzacja@bpwola.waw.pl

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola to coś więcej niż zwykła biblioteka. To nowoczesne, ciągle dostosowujące się do potrzeb społeczności centrum informacji oferujące literaturę oraz cały szereg innych zasobów. W bogatych zbiorach Biblioteki znajdują się tradycyjne książki i czasopisma oraz cyfrowe nośniki takie jak audiobooki, e-booki wypożyczane wraz z czytnikami czy dostęp do spec­jali­styc­znyc­h platform internetowych.

Zasoby Biblioteki cały czas są poszerzane o kolejne pozycje, które odpowiadają potrzebom Użytkowników szukających dobrej literatury z różnych gatunków, inspiracji i wiedzy. Ale oferujemy im także rozrywkę. W katalogu bibliotecznym obok książek i czasopism można znaleźć gry planszowe i filmy na DVD.

Wszystkie nasze placówki są małymi centrami kultury, które organizują wydarzenia takie jak warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania, sesje gier, wieczory tematyczne i inne atrakcje integrujące lokalne społeczności. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i formy współpracy z naszymi Użytkownikami. Zachęcamy, aby sprawdzić to osobiście.

Brak ogłoszeń na blogu.

klapataa