Gminna Biblioteka Publiczna w Szaflarach
E-mail: piszczekmaria@op.pl

10.00 - 18.00 w poniedziałek
09.00 - 17.00 od wtorku do piątku

Gminna Biblioteka Publiczna w Szaflarach zlokalizowana jest od 1991 r. w suterenach budynku Urzędu Gminy, przy ul. Zakopiańskiej 18 (wejście przez bramkę obok Banku Spółdzielczego). Posiada też Filię w Maruszynie zlokalizowaną od 2011 r. w remizie OSP przy ul. Jana Pawła II 172.
Biblioteka posiada bogatą ofertę literatury dla każdego, kto odwiedzi jej progi. Można w niej korzystać z urządzeń elektronicznych i bezpłatnego dostępu do Internetu.
Szkołom, m.in. biblioteka oferuje: lekcje biblioteczne; szkolenia biblioteczno-informacyjne.
Biblioteka posiada katalog elektroniczny, zamieszczony na stronie internetowej www.bibl­iote­kasz­afla­ry.org.pl

Brak ogłoszeń na blogu.

Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tej biblioteki.