Gminna Biblioteka Publiczna w Wilkowicach

PONIEDZIAŁEK - WTOREK: 9.00 - 16.00
ŚRODA - CZWARTEK - PIĄTEK: 10.00 - 17.00

244733674_2919951908254260_8313003881814112661_n.jpg

30 września kończy się termin obowiązkowego udziału w Narodowym Spisie Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały zachęcamy do samospisu internetowego na stronie www.spis.gov.pl. Zapraszamy także do Urzędu Gminy w Wilkowicach przy ul. Wyzwolenia 25 na dyżury rachmistrzów spisowych, które odbywają się od poniedziałku do czwartku w godz. 7.30 – 18.00.

Dodatkowo 25 września, w sobotę, uruchomiony w Urzędzie Gminy w Wilkowicach będzie dodatkowy dyżur rachmistrzów w godz. 10.00-14.00.

W niedzielę 26 września będzie możliwość spisania się w godz. 12.00-17.00 w Bibliotece 📚💙📚 w Meszniańskim Ośrodku Kultury „Nad Borami”.

Apelujemy o nieodkładanie obowiązku spisowego na ostatni moment. Wszystkim spisanym serdecznie dziękujemy!

Ostatni sobotni dyżur rachmistrza: 25 września
w godzinach 10:00 - 14:00 w Urzędzie Gminy w Wilkowicach.
Ostatni niedzielny dyżur rachmistrza: 26 września
w godzinach 12:00 - 17:00 w Bibliotece w MOK w Mesznej.

Do końca września rachmistrzowie dyżurują
w Urzędzie Gminy od poniedziałku do czwartku
w godzinach 7:30 - 18:00.

tel: 22 279 99 99, www.spis.gov.pl

Godziny pracy biblioteki.jpg

Godziny pracy biblioteki.jpg Godziny pracy biblioteki

ROWER.jpg

ROWER.jpg ROWER

Kochani, wakacje tuż, tuż...🦋🦋🍦🍦🏖🏖
Mozecie nas nadal odwiedzać💚💚💚
Zapraszamy do umawiania😍😍😍

ZOBACZ!
www.facebook.com

Kochani, cóż to za energetyzujące newsy📣📣📣 mamy dla Was tuż przed rozpoczęciem weekendu!

Już od 28 czerwca, pilotażowo na okres wakacji (mając nadzieję, że po wakacjach nadal), powraca wolny dostęp do 📕📕📕 półek
i księgozbioru.

Zapoznajcie🤩👌💙 się z naszymi zasadami!
Zapraszamy!

📚📚📚📖📖📖

p.s. nadal prosimy o umawianie się telefoniczne lub mailowe
oraz przemyślane wybory książek, aby maksymalnie skrócić
czas pobytu u nas

ZASADY ODWIEDZIN - ZOBACZ!

www.facebook.com

Wyróżnienie za wysokie wskaźniki czytelnicze! Coroczny konkurs organizowany przez Książnicę Beskidzką, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Starostwo Powiatowe w B-B.

Dziękujemy za zaproszenie Organizatorom, gościnę Bibliotekarzom z Kóz, prezenty od Pana Starosty i życzliwość naszych władz samorządowych, które godnie reprezentował dziś Wicewójt
Pan Maciej Mrówka.

Gratulujemy wszystkim zaprzyjaźnionym bibliotekom z powiatu,
w dobie pandemii Kochani, kawał dobrej roboty!!!
A wskaźniki czytelnicze to nic innego jak Wasza obecność,
Drodzy Czytelnicy, w naszych progach przez cały rok.

Dziękujemy!

konkurs.jpg

konkurs.jpg konkurs

Szanowni Państwo,
wracamy do Was również z działalnością naszej małej galerii. Może chwilowo mniej hucznie, mniej tłumnie, ale zachęcamy do oglądania aktualnej wystawy ptaszków wykonanych przez Pana Tadeusza Leśniaka ze Stryszawy. Wystawa u nas do 9 lipca! Zapraszamy na spotkanie
z Autorem 2 lipca o godzinie 16.

Obowiązuje oczywiście reżim sanitarny, ale spróbujemy dostosować
go do potrzeb.

206227303_2843052932610825_7101853016874817207_n.jpg

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach przekazał do naszego urzędu maseczki chirurgiczne w celu rozd­ystr­ybuo­wani­a ich wśród mieszkańców Gminy Wilkowice.
Maseczki można odbierać w jednej z sześciu lokalizacji:
• UG w Wilkowicach przy ul. Wyzwolenia 25,
• GOPS przy ul. Parkowej 10,
• SGZOZ przy ul. Wyzwolenia 18,
• Punkt szczepień w Bystrej przy ul. Juliana Fałata 2 (przy Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej),
• GOSiR w Wilkowicach przy ul. Szkolnej 8a,
• Filia GBP w Mesznej, ul. Handlowa 16.

maseczki.jpg

maseczki.jpg maseczki

Z wielką radością i dumą przekazuję (jeszcze gorące!) podsumowanie działalności bibliotek w województwie śląskim za rok 2020, które nadesłała do nas Biblioteka Śląska.

Radość moja tym większa, iż pomimo pandemii, nasza biblioteka wypracowała kolejny raz miejsce na podium (2 miejsce!), jeśli chodzi o całokształt działalności bibliotek w Powiecie bielskim. Na to miejsce pracowały ciężko wszystkie nasze trzy placówki, dzięki czemu, kolejny już rok z rzędu, zasilamy czołówkę najlepszych bibliotek w województwie :)😊

Korzystając z okazji, w imieniu mojej Załogi dziękuję Władzom Gminy Wilkowice oraz Radnym Gminy Wilkowice za okazane wsparcie, zapewnienie środków na naszą działalność i wszelką przychylność.💜💜💜

Przede wszystkim jednak DZIĘKUJEMY NASZYM CZYTELNIKOM!
Nie ma NAS bez WAS!💙💙💙

Gratulujemy wszystkim Bibliotekom z Powiatu bielskiego, zwłaszcza Bestwinie i Buczkowicom, które dzielą z nami podium!
Powiat bielski znowu najlepszy !

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!🎉🎉🎉

...
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tej biblioteki.