Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim

poniedziałek - czwartek: 8.00-18.00
piątek: 10.00-18.00
sobota: 8.00-16.00

MBP w Mińsku Mazowieckim składa się z Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 1a (Wypożyczalnia dla dorosłych, Oddział dla dzieci, Czytelnia) i Filii Bibliotecznej nr 2 przy ul. Kościuszki 20 w Mińsku Mazowieckim.

MBP w Mińsku Mazowieckim w jest miejscem nowoczesnym i otwartym na wszelkie inicjatywy Mieszkańców i lokalnych instytucji co sprawia, że aktywnie uczestniczy w życiu społeczno-kulturowym Miasta i Powiatu. Dzięki wsze­chst­ronn­ości­ podejmowanych działań, biblioteka jest chętnie odwiedzana przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Nasza placówka służy również upowszechnianiu wiedzy i nauki, a także dba o sprawne funkcjonowanie sieci bibliotecznej i systemu informacyjnego na terenie Miasta i Powiatu.

Misją biblioteki jest przede wszystkim stworzenie płaszczyzny kulturowej, w której promocja książki i czytelnictwa opiera się na nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach, z zachowaniem szacunku dla tradycji.

Brak ogłoszeń na blogu.

czt01091