Recenzje dla:
Umbra/ Paulina Świst
-
Świetna! Bardzo się cieszę, że główni bohaterowie dostali swoją historię! Chociaż oczywiście na koniec czuję niedosyt ale mam nadzieję, że jeszcze ich spotkamy. Zakończenie jak zwykle zostawia otwartą furtkę - nie mogę się doczekać kontynuacji. Jak zwykle styl autorki mnie wciągnął na maxa. Nie mogę uwierzyć, że przeczytałam jej wszystkie publikacje i nie ma kolejnej. Czekam!!!