• Ta książka jest tylko próbą zasy­gnal­izow­ania­ otaczających nas problemów i kłopotów .często po podszewką nienagannego wizerunku i idealnego życia kryje się smutek ,rozpacz, beznadzieja.....ale czy potrafimy to zobaczyć.....polecam
  • Szczerze, to nie trafił do mnie fenomen tej książki.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo