Szanowni Państwo,
Setna rocznica odzyskania niepodległości będzie w tym roku upamiętniona w wyjątkowy sposób.
Chcemy, aby radość z życia w wolnej Polsce oraz idea świętowania niepodległości we wspólnocie obywatelskiej,
przyświecała wszystkim projektom i wydarzeniom kulturalnym, artystycznym, edukacyjnym, itp. organizowanym
na terenie Gminy Wilkowice. Świętowanie zaczynamy już dziś! Zachęcamy wszystkich Mieszkańców
do zapoznania się z poniższą akcją, organizowaną we współpracy z Książnicą Beskidzką w Bielsku-Białej.
Zapraszamy!