Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Awe
Najnowsze recenzje
1
...
14 15 16
...
22
  • [awatar]
    Awe
    Świetna.Bardzo poprawia humor mimo że czasem porusza smutne problemy.Życie toczy się dalej i zawsze kolejny dzień przynosi nadzieję • . Polecam.
  • [awatar]
    Awe
    Świetna książka pełna miłości,przyjaźni,radości ale też problemów małych i dużych.Chusteczki bardzo przydatne i dobra kawa do tego by spędzić czas w gronie przyjaciółek.Polecam serdecznie.
  • [awatar]
    Awe
    Świetna.Prawdziwa.Reflesyjna.
  • [awatar]
    Awe
    Książka ciekawa i warta przeczytania.Polecam.
  • [awatar]
    Awe
    Może ta książka miałaby sens gdyby nie jej zakończenie.Temat jej bowiem nie nastraja do śmiechu a w tym wypadku tyko tak można zareagować.
Ostatnio ocenione
1
...
9 10 11
...
22
  • Pianistka
    Rygiert, Beate
  • Zielony byfyj
    Waszut, Sabina
  • W obcym domu
    Waszut, Sabina
  • Dom Gucci
    Forden, Sara Gay
  • Opowieść podręcznej
    Nault, Renée
  • Niechciane
    Żytkowiak, Iwona
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo