Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
biuro11
Najnowsze recenzje
1
...
8 9 10
...
123
  • [awatar]
    biuro11
    Taka banalna historyjka o nieszczęśliwej kobiecie, która spotyka miłość z dzieciństwa i wszystko dobrze się kończy.
  • [awatar]
    biuro11
    Ja polecam, książki Hanny Greń, fajnie opisane wątki kryminalne, No może za dużo tomów bo aż 6.
  • [awatar]
    biuro11
    Przeczytałam wszystkie książki Hanny Greń, Dioniza Remańska, to ostatnia powieść. Jedyna moja uwaga, to to że to dzieło mogłoby być trochę krótsze, np 4 tomy. Jest dużo szalenie szczegółowych opisów sytuacji, zachowań bohaterów opisanych dość drobiazgowo, zupełnie zbędnie. Poza tym polecam.
  • [awatar]
    biuro11
    3tomy powieści o młodzieży studenckiej z Rushmore skupionej wokół footbolowej drużyny na uczelni. Takie te 3 tomy są napisane drętwym językiem, czytałam ale bez większego entuzjazmu.
  • [awatar]
    biuro11
    Przeczytałam wszystkie książki Pauliny Świst. Umbra ostatnia, nie odstaje od poprzednich. Fantazyjna historia pisana char­akte­ryst­yczn­ym dla autorki językiem trochę wulgarnym , trochę humorystycznie mnie bardzo przypadła do gustu.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
103
  • Trudna miłość
    Shreve, Anita
  • Marzenia na rozdrożu
    Tekieli, Joanna
  • Złodziejka listów
    Rybakiewicz, Anna
  • Kochanka nazistów
    Paszyńska, Maria
  • Czereśnie zawsze muszą być dwie
    Witkiewicz, Magdalena
  • Oko snajperki
    Quinn, Kate
kecaj19651

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo