Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
biuro11
Najnowsze recenzje
1
...
87 88 89
...
123
  • [awatar]
    biuro11
    Miałam większe oczekiwania co do tej książki. A są płytkie niezbyt rozwinięte wątki Takie banalne podejście do tematu. Bohaterowie bardzo się kochali, a spotykają się dopiero po 20 latach. Jak nie ma co czytać to można sięgnąć po tę książkę.
  • [awatar]
    biuro11
    Cieszę się, że odkryłam tę pisarkę. Uwielbiam jej tajemnicze trillery. Winna choć zaczyna się banalnie , to zakończenie wyjątkowo zaskakuje. Polecam
  • [awatar]
    biuro11
    To taka sobie opowiastka , na którą szkoda czasu. Romans w pracy pomiędzy ludźmi, którzy znali się wcześniej, a rozstali się z powodu intrygi uknutej przez przyjaciółkę Julii Oliwię. Przewidywalna treść, trochę namiętności, ale czy trzeba to czytać wg. mnie szkoda czasu.
  • [awatar]
    biuro11
    Przeczytałam wszystkie książki Alicji Sinickiej, ze zbiorów bibliotecznych Pragi Płd. Jestem tymi książkami zauroczona. Każdy triller jest wyjątkowy, misternie utkana treść, a początek książki nijak się ma do jej zakończenia. Zakończenia są zaskakujące. Polecam
  • [awatar]
    biuro11
    Każda książka Alicji Sinickiej zasługuje na najwyższą ocenę . Jej fantazja nie ma granic. Jak książka zaczyna się ciekawie i intrygująco, to na pewno zakończy się w mało oczekiwany sposób. Polecam
Ostatnio ocenione
1
...
15 16 17
...
103
  • Witaj, Prowansjo!
    Janus, Katarzyna
  • I po co mi to było?
    Przybyłek, Agata
  • Kto jak nie ja!
    Przybyłek, Agata
  • Będą z tego kłopoty
    Przybyłek, Agata
  • Dziewczyna z Woli
    Jeż, Agnieszka
  • To ja esclave
    En, Camilla
kecaj19651

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo