Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
biuro11
Najnowsze recenzje
1
...
17 18 19
...
123
  • [awatar]
    biuro11
    Dobry kryminał , niekryminalnej wg. mnie autorki. Wątek pedofilii w Kościele na czasie. Polecam
  • [awatar]
    biuro11
    Można było się spodziewać takiego zakończenia tej książki. Nie jest to pozycja wybitna, ale łatwa, przyjemna i relaksująca.
  • [awatar]
    biuro11
    Przyjemna w odbiorze książka, pełna wzruszeń, emocji i pięknych piosenek.
  • [awatar]
    biuro11
    Temat dość banalny, ma się wrażenie, że tę książkę już się czytało. W odbiorze jest dość miła, czyta się szybko, ale dobrze że nie ma 2 części.
  • [awatar]
    biuro11
    Ja lubię mafijne historie, ale ta jakoś mnie nie porwała. Ważne, że zakończenie tej historii Amishi, którą ojciec oddał jako poręczenie za swoje długi i Tristana, właściciela kasyn klubów jest optymistyczne , jak to w bajkach bywa.
Ostatnio ocenione
1
...
19 20 21
...
103
  • Sekret bibliotekarki
    Piasecka, Wioletta
  • Gotowi na wszystko
    Przybyłek, Agata
  • Recepta na szczęście
    Przybyłek, Agata
  • Tak smakuje miłość
    Przybyłek, Agata
  • Najpierw ślub
    Balogh, Mary
  • Spacer w parku
    Mansell, Jill
kecaj19651

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo