Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
biuro11
Najnowsze recenzje
1
...
20 21 22
...
123
  • [awatar]
    biuro11
    Joanna Jax napisałam 52 książki, wszystkie przeczytałam . Seria Duma i gniew podobała mi się najmniej, poza tym nie wiem czy Spisek to koniec historii czy można spodziewać się dalszej części. Zbyt dużo historii, a za mało wątku obyczajowego.
  • [awatar]
    biuro11
    To taka przyjemna historia o Kopciuszku i księciu, bogatym Szymonie. Przyjemnie się czyta, wiadomo jak się skończy ,
  • [awatar]
    biuro11
    Miła lekka lektura, jak każda tej autorki. Czyta się z przyjemnością, pomimo tego, że zakończenie jest przewidywane a oni i tak będą żyli długo i szczęśliwie.
  • [awatar]
    biuro11
    Lekka opowieść, którą czyta się szybko i z przyjemnością. Fajny język, dużo humoru i niebanalna historia miłosna.
  • [awatar]
    biuro11
    To miła, nies­komp­liko­wana­ książka z relacją miłosną w tle. Czyta się szybko, a zakończenie jest przewidywalne. Ale polecam
Ostatnio ocenione
1
...
4 5 6
...
103
  • Pokochałam wroga
    Kareta, Mirosława
  • Szept z północy
    Georg, Miriam
  • Wiatr z północy
    Georg, Miriam
  • Playboy 2
    Mak, Katarzyna
  • Przez milion burz
    Czykierda-Grabowska, Agata
  • Żerca
    Miszczuk, Katarzyna Berenika
kecaj19651

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo