Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
biuro11
Najnowsze recenzje
1
...
20 21 22
...
123
  • [awatar]
    biuro11
    Joanna Jax napisałam 52 książki, wszystkie przeczytałam . Seria Duma i gniew podobała mi się najmniej, poza tym nie wiem czy Spisek to koniec historii czy można spodziewać się dalszej części. Zbyt dużo historii, a za mało wątku obyczajowego.
  • [awatar]
    biuro11
    To taka przyjemna historia o Kopciuszku i księciu, bogatym Szymonie. Przyjemnie się czyta, wiadomo jak się skończy ,
  • [awatar]
    biuro11
    Miła lekka lektura, jak każda tej autorki. Czyta się z przyjemnością, pomimo tego, że zakończenie jest przewidywane a oni i tak będą żyli długo i szczęśliwie.
  • [awatar]
    biuro11
    Lekka opowieść, którą czyta się szybko i z przyjemnością. Fajny język, dużo humoru i niebanalna historia miłosna.
  • [awatar]
    biuro11
    To miła, nies­komp­liko­wana­ książka z relacją miłosną w tle. Czyta się szybko, a zakończenie jest przewidywalne. Ale polecam
Ostatnio ocenione
1
...
87 88 89
...
103
  • Pragnę cię
    Cao, Irene
  • Słyszę cię
    Cao, Irene
  • Dziewczyna taka jak ja
    Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
  • Chłopak taki jak ty
    Scott, Ginger
  • Droga, którą przeszłam
    Przybyłek, Agata
  • Bez planu B
    Piasecka, Wioletta
kecaj19651

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo